Aktualności

Diana zawsze zachwyca..

Pan Marek w górach zbudował swoje dwie Diany na drewnianych podestach. Jak widać to doskonały pomysł , a efekt przepiękny.

Właściciel zadowolony bardzo...może odżywiać się zdrowo i delektować się pięknym widokiem..

Zadowolony właściciel to również zadowolony sprzedawca. Bardzo cieszymy się kiedy udaje nam się spełnić oczekiwania klientów.

W czasie swoich podróży po Polsce co raz częściej napotykamy na nasze szklarnie zlokalizowane przy restauracjach i hotelach. Bardzo nas to cieszy że uprawiane w nich zioła trafiają bezpośrednio na talerz konsumenta:)

Malina w szklarni

Do tej pory w szklarniach królowały głównie warzywa i kwiaty, teraz nadeszła moda na krzewy owocowe. Oto jedna z ciekawych propozycji   MALINA SOKOLICA. To polska odmiana o zwartym, kompaktowym wzroście. Owoce są duże , smaczne i słodkie. Normalnie odmiana ta owocuje w drugiej połowie czerwca. Dzięki uprawie w szklarni lub w tunelu foliowym, możemy przyspieszyć owocowanie aż o trzy tygodnie. Warto posadzić sadzonki w dużej donicy lub specjalnych workach z tkaniny, najlepiej w ziemi BIO.  

Marzec w szklarni

Szklarnie ogrodowe to doskonałe miejsce do uprawy ekologicznych pomidorów. Już teraz na domowych parapetach możemy wysiać nasiona z których urosną rozsady szklarniowe. Już w kwietniu i maju posadzimy sadzonki w naszych szklarniach. Teraz podpowiemy Państwu, które owoce pomidorów są najsmaczniejsze. ‘Pink King’(malinowy) i ‘Antares’ (malinowy, wyjątkowo odporny), podłużny i o wyjątkowym miąższu ‘Cornabel’ oraz olbrzymi, pręgowany ‘Corazon’. To są odmiany zarekomendowane nam przez naszych stałych klientów, uprawiających pomidory z wielką pasją.

Dodaj komentarz